internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Clarke, Lucy A Single Breath
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Clarke, Lucy

Single Breath

€ 14.95

The 2nd novel from the author of }The Sea Sisters{, this follows a young woman whose husband gets swept away by a giant wave whilst fishing in Bournemouth. She soon realises that she didn`t really know the man she married. Ideal for fans of Rosamund Lupton, Jojo Moyes and Alex Garland


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2014
300 gram
197 x 130 x 27 mm
Harper Collins Publ. UK us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen