internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Chatterton, Ed Down Among the Dead Men
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Chatterton, Ed

Down Among the Dead Men

€ 10.95

The dark and gory 2nd novel in the Detective Inspector Frank Keane series. Brilliantly plotted and vividly atmospheric, this is perfect for fans of Stuart McBride, Ian Rankin and Peter James


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
438 pagina's
Januari 2013
321 gram
198 x 128 x 32 mm
Random House UK Ltd us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen