internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Charlie Fletcher

Oversight

€ 12.95

Only five still guard the border between the worlds. And when they fall, so do we all. The Oversight is a gothic fantasy that will appeal to fans of Neil Gaiman, Philip Pullman and Jonathan 'strange & Mr Norrell.

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
576 pagina's
Januari 2014
504 gram
198 x 126 x 36 mm
Brown Book Group Little us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen