internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Bij u in huis op: vrijdag


Burge Rachel

Twisted Tree

€ 12.95

Part ghost story, part Nordic thriller - this is a twisty, tense and spooky Ya debut, perfect for fans of Coraline and Michelle Paver.Martha can tell things about a person just by touching their clothes, as if their emotions and memories have been absorbed into the material.

Text in English

Extra informatie: 
Paperback
256 pagina's
Januari 2019
198x129x26 mm
Hot Key Books gb

Bij u in huis op: vrijdag
Dit artikel is aanwezig in onze winkel