internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen

An atmospheric new Fry and Cooper thriller for fans of Peter Robinson and Reginald Hill. From the author of }Dying To Sin{ and }Scared To Live{. Booth was shortlisted for the CWA Gold Dagger Award for }Danicing With The Virgins{. `A leading light of British crime writing` }Guardian


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
368 pagina's
Januari 2011
261 gram
198 x 132 x 22 mm
HarperCollins Publishers us

Langere levertijd