internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Bennett, Anne

Love Me Tender

€ 19.95

A wartime saga set in Birmingham, from the author of }A Girl Can Dream{ and }A Strong Hand To Hold{. A woman struggles to make ends meet when her husband and brothers enlist to fight in WWII. Ideal for fans of Katie Flynn and Annie Groves

Extra informatie: 
Paperback / softback
512 pagina's
Januari 2015
596 gram
197 x 128 x 30 mm
HarperCollins Publishers us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen