internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Aryan, Stephen Battlemage
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Stephen Aryan

Battlemage

Age of Darkness, Book 1

€ 12.95


A magic-fuelled fantasy novel from a debut author, this features mages fighting an empire-spanning war for a homeland that fears and despises them. The first in a new trilogy, with appeal to fans of Brent Weeks and Robert Jordan



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
512 pagina's
Januari 2015
574 gram
198 x 126 x 41 mm
Brown Book Group Little us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen