Welkom op onze website
Wij verzenden naar Nederland en België

  • Anne Jacobs,De moed van het weesmeisje
  • Anne Jacobs,De moed van het weesmeisje
Anne Jacobs,De moed van het weesmeisje
De moed van het weesmeisje
Het weesmeisje 2
€ 12.99
Levertijd: 1 tot 2 werkdagen



In De moed van het weesmeisje, het tweede deel in de Weesmeisje-serie van bestsellerauteur Anne Jacobs, is het 1916 en de villa van de familie Melzer is veranderd in een militair ziekenhuis. Marie heeft het beheer van de fabriek op zich genomen terwijl Paul zich aan het front bevindt. De dochters van het huishouden zorgen samen met het personeel voor de gewonden. Ze houden hoop, tot triest nieuws hen bereikt: Maries zwager is aan het front omgekomen en Paul is als krijgsgevangene in handen van de Russen.



Terwijl Marie worstelt om het erfgoed van de familie te behouden en de hoop op een hereniging met Paul niet op te geven, komt Ernst von Klippstein naar de villa. En hij lijkt erg op Marie gesteld te zijn…



De moed van het weesmeisje van Anne Jacobs is het avontuurlijke en ontroerende vervolg op de bestseller Het weesmeisje. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann.



‘Het verhaal zit vol romantiek, intriges en geheimen en is goed voor heel wat uurtjes pure ontspanning.’ – Nederlands Dagblad





Extra informatie:
Het weesmeisje 2
Paperback / softback
Juli 2020
446 gram
214 x 141 x 33 mm
EAN: 9789401612838
Xander Uitgevers B.V.

Levertijd: 1 tot 2 werkdagen