internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Alex Barclay

Killing Ways

€ 13.95


The latest thriller from the author of }Darkhouse{ and }Blood Loss{, featuring Special Agent Ren Bryce and the Rocky Mountains Safe Streets Task Force. With appeal to fans of P.J. Tracy, Kathy Reichs and Karin Slaughter


Extra informatie: 
Paperback / softback
416 pagina's
Januari 2015
290 gram
197 x 130 x 32 mm
HarperCollins Publishers us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen