Amsterdam biedt een compleet uitgebalanceerd assortiment synthetische penselen voor verschillende technieken, van uitstekende kwaliteit en in verschillende maten - van klein tot groot.
Geschikt voor dikkere verfsoorten zoals olie- en acrylverf.
Amsterdam penselen zijn bij uitstek geschikt voor Amsterdam acrylverf omdat de veerkracht perfect aansluit bij het pasteuze karakter van de verf.
De synthetische haren hebben als voordeel dat de veerkracht bij gebruik van waterverdunbare verfsoorten behouden blijft.
De haren zijn oplosmiddelbestendig verlijmd, waardoor de penselen ook voor andere verfsoorten geschikt zijn.
Voor specifieke ondergronden zoals porcelain, glas of textile bieden de Amsterdam Deco penselen een uitkomst. Keuze uit verschillende haarsoorten, maten en voor zowel fijne als grotere oppervlakken.
De kwalitatief hoogwaardige huls is gemaakt van vernikkeld messing.
FSCĀ®-gecertificeerd hout.
Haar: selected filament (polyestervezel).
Vorm: plat (Gussow).
Huls: plat, naadloos verknikkeld messing.
Steel: lang, gespoten in hoogglans zwart met rood.
Karakteristieken: Perfect voor gebruik met acrylverf. Sterk, veerkrachtig en flexibel. Selected synthetisch filament behoudt goed vorm tijdens gebruik.
Breedte van de haarbundel: 48
Lengte van de haarbundel: 42
Dikte van de haardbundel: 4
Lengte van het penseel (inclusief haren en steel): 350
Extra informatie :
EAN: 8712079366049
Talens