internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Snakewood

€ 20.64


A debut fantasy novel from a British author, about once great band of mercenaries, the Twenty, whose glory days are behind them and who are being hunted down one by one. With appeal to fans of Joe Abercrombie and Mark Lawrence



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Hardback
432 pagina's
Januari 2016
691 gram
241 x 159 x 40 mm
Brown Book Group Little us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen