internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Fictie overig algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Princess Michael of Kent

Quicksilver

A Novel

€ 12.95


The 3rd volume in the Anjou trilogy, a sweeping historical series for fans of Philippa Gregory or Alison Weir, illuminated by the author`s position as a member of the royal family



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
320 pagina's
Januari 2016
355 gram
198 x 126 x 26 mm
Brown Book Group Little gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen