internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


John Wray

Lost Time Accidents

€ 25.95


A thrilling literary adventure novel which spans a century and challenges all we know about space and time, from the author of }The Right Hand Of Sleep{. With appeal to fans of David Mitchell and Carlos Ruiz Zafron. `This is literature as a high-wire acto without the net; epic in scale, even bigger in heart` Marlon Jame


Extra informatie: 
Hardback
Januari 2016
1072 gram
234 x 153 x 47 mm
CANONGATE BOOKS gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen