internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Woods, Eva

Thirty List

€ 12.95

A romantic tale about starting again and finding love in the most unexpected places, from a new author. At 30, Rachel is jobless, broke and ditched by her husband, and has to move in with Patrick and his 4-year-old son. With appeal to fans of Lindsay Kelk and Cecilia Ahern

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2015
278 gram
198 x 126 x 24 mm
Harlequin (UK) us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen