internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Woodman, Cathy

Sweetest Thing

€ 14.95

A gentle romance from the author of }Trust Me, I`m A Vet{ and }Must Be Love{. Set in the same fictional market town as these two books, it will appeal to fans of Katie Fforde and James Herriott. Based on the East Devon town where Woodman lived as a child

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2011
281 gram
198 x 132 x 29 mm
ARROW us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen