internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Woodman, Cathy

Country Loving

€ 11.95

Romance blossoms between a farmer and her local vet in the 6th book in Cathy Woodman`s hugely popular series based in Talyton St George. Published with a beautiful new look to appeal to fans of Katie Fforde and Catherine Alliot. `An utterly compelling read with moments that brought tears to my eyes` }Candis

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2013
330 gram
197 x 120 x 32 mm
ARROW us

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen