internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Wood, Valerie

Rich Girl, Poor Girl

€ 16.95

A moving saga set in 19th century Hull, by the popular winner of the Catherine Cookson prize for fiction. Will appeal to fans of Cookson, Katie Flynn, Josephine Cox and Lyn Andrews


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
522 pagina's
Januari 2010
273 gram
178 x 111 x 37 mm
Transworld Pub us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen