internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Willett, Marcia Sea Garden
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Willett, Marcia

Sea Garden

€ 14.95

The wild Devon coast is the setting for Marcia Willett`s absorbing new novel of families and secrets, now in paperback. For fans of Maeve Binchy, Susan Sallis and Rosamunde Pilcher. `Willett`s romantic and bewitching novels are always delightfully satisfying` }Lancashire Evening Post


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
416 pagina's
Januari 2013
279 gram
198 x 128 x 27 mm
CORGI BOOKS us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen