internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Alison Weir

Six Tudor Queens: Katherine of Aragon, the True Queen

€ 28.95


The first book in a new series from historian and novelist Alison Weir, which will look at each of the 6 queens of Henry VIII. This first volume tells the story of Katherine of Aragon, Henry VIII`s first wife. With appeal to fans of Philippa Gregory and Elizabeth Chadwick


Extra informatie: 
Hardback
Januari 2016
1284 gram
234 x 153 x 56 mm
HEADLINE REVIEW gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen