internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Victoria Walters

Second Love of My Life

€ 12.95


A debut novel about a woman who becomes a widow aged 25 and finds the courage to love again. With appeal to fans of Anna McPartlin, Cecelia Ahern and Lucy Dillon.


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
220 gram
199 x 141 x 21 mm
HEADLINE REVIEW gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen