internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Walker, Fiona Weekends of You and Me
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Fiona Walker

Weekends of You and Me

€ 12.95


A funny and heartwarming new novel from the author of }Kiss & Tell, The Woman Who Fell In Love For A Week{ and many others. With appeal to fans of Dawn French and Catherine Alliott


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
579 gram
198 x 126 x 41 mm
Sphere Books us


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen