internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Uitverkocht/Niet leverbaar


Vann, David

Caribou Island

€ 14.99

A great American novel from the author of }Legend Of A Suicide{, which will appeal to fans of Cormac McCarthy, Don DeLillo and Richard Yates. Set on a small island in a glacier-fed lake on Alaska`s Kenai Peninsula, as a marriage unravels


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback
Januari 2011
198x130x21 mm
Penguin UK

Uitverkocht, dit artikel is niet meer leverbaar