internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Fictie overig algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Vann, David

Caribou Island

€ 13.95

A great American novel from the author of }Legend Of A Suicide{, which will appeal to fans of Cormac McCarthy, Don DeLillo and Richard Yates. Set on a small island in a glacier-fed lake on Alaska`s Kenai Peninsula, as a marriage unravels


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
293 pagina's
Januari 2011
189 gram
195 x 129 x 20 mm
Penguin Books Ltd (UK) us

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen