internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Virginia Macgregor

What Milo Saw

€ 12.95

A Big story about a small boy who sees the world a little differently - for fans of The Rosie Project and The Curious Incident of the Dog in the Night-Time

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
417 pagina's
Januari 2015
343 gram
198 x 126 x 32 mm
Sphere Books us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen