internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Ure, Jean

Secrets and Dreams

€ 11.95

A new tween novel from the author of }Love & Kisses, Star Crazy Me{ and many others. With appeal to fans of Jacqueline Wilson and Cathy Cassidy. Ages: 9

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2014
270 gram
197 x 130 x 18 mm
Harper Collins Childrens Books us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen