internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Ure, Jean

Secret Meeting

€ 8.95

A beautifully repackaged edition of the 8th title in the acclaimed series of funny and poignant stories, all about making wishes come true. Real feel-good fiction for girls aged 9 and up and a must-read for fans of Jaqueline Wilson, Sue Limb and Cathy Cassidy


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
190 pagina's
Januari 2013
157 gram
197 x 129 x 17 mm
Harpercollins Childrens Books us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen