internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Ure, Jean

Lemonade Sky

€ 8.95

The latest novel from the author of the }Frankie Foster{ books. Follows the fortunes of 3 sisters whose mum suffers from bipolar disorder. With appeal for fans of Jacqueline Wilson, Sue Limb and Cathy Cassidy. Ages: 9


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
221 pagina's
Januari 2012
183 gram
196 x 129 x 19 mm
Harpercollins Childrens Books us

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen