internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Christos Tsiolkas

Merciless Gods

€ 14.95


An incendiary collection of stories from the acclaimed author of }The Slap{ and }Barracuda{, for fans of Alan Hollinghurst, Herman Koch, Ian McEwan and Lionel Shriver


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
379 gram
198 x 129 x 27 mm
Atlantic Books gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen