internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Jane Thynne

Faith and Beauty

Clara Vine 04

€ 12.95


The 4th novel in the Clara Vine series, set in 1930s Berlin. With appeal to fans of Sadie Jones and Irene Nermirovsky, it follows on from }Black Roses, The Winter Garden{ and }A War Of Flowers{



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
400 pagina's
Januari 2016
460 gram
198 x 130 x 32 mm
SIMON & SCHUSTER gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen