internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


The Qualities of Wood

€ 19.49

A novel about secrets within family, community, and between lovers, and their price, which will appeal to readers of Anne Tyler and Anita Shreve. A local girl is found dead behind the unkempt country home of a recently deceased old woman, as her children arrive to prepare the house for sale


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
312 pagina's
Januari 2014
272 gram
197 x 130 x 30 mm
HARPERCOLLINS UK us

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen