internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Griezel- en spookverhalen,horror
Nog niet verschenen


Thomas Olde Heuvelt

Hex

€ 11.99

The incredible, horrifying thriller from the Hugo-nominated author of 'The Boy Who Cast No 'shadow', perfect for fans of Neil Gaiman, Adam Nevill and 'stephen King.

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback
Augustus 2016
198x130x26 mm
Hodder

Nog niet verschenen
Verwacht op:
2016-10-06



Andere titels binnen de rubriek:
Griezel- en spookverhalen,horror


Populaire titels binnen deze rubriek:
<b>Nieske den Heijer</b>,Splinters Woestijnzand
Nieske den Heijer
Splinters Woestijnzand

<b>Skuse, C J</b>,The Deviants
Skuse, C J
The Deviants