internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Ongesorteerd
Rebecca,Stott In the Days of Rain
Levertijd: 2 tot 4 werkdagen


Stott Rebecca

In the Days of Rain

A Daughter, a Father, a Cult

€ 13.95

'sHortli'sTed For The 2017 Co'sTa Biography Award In the vein of Bad Blood and Why be Happy when you can be Normal? :an enthralling, at times shocking, and deeply personal family memoir of growing up in, and breaking away from, a fundamentalist Christian cult.

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback
400 pagina's
Januari 2018
198x129x28 mm
Harper Collins UK us

Levertijd: 2 tot 4 werkdagen