internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Julian Stockwin

Tyger

€ 14.95


The 16th novel in the acclaimed Captain Kydd series, perfect for fans of Patrick O`Brien, Bernard Cornwall, and swashbuckling adventure during the great Age of Sail. Now available in paperback


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
441 gram
198 x 129 x 31 mm
HODDER & STOUGHTON gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen