internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Nina Stibbe

Paradise Lodge

€ 20.95


A riotous celebration of being very young and very old, and the laughter and the tears in between, from the author of }Love, Nina{ and }Man At The Helm{. For fans of Caitlin Moran and Helen Fielding


Extra informatie: 
Hardback
Januari 2016
501 gram
198 x 129 x 32 mm
VIKING us


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen