internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Bij u in huis op: dinsdag


Sophie McKenzie

Vertrouw op mij

€ 17.95

`Voor fans van Sophie Hannah en S.J. Watson. Je blijft je afvragen wie je moet geloven en wie er gek geworden is.` - Bookseller

Julia was degene bij wie Livy altijd terechtkon, sinds de twee vriendinnen elkaar vijftien jaar geleden vonden na de moord op Livy`s zus, Kara. Wanneer Julia dood in haar huis gevonden wordt, kan Livy dan ook niet geloven dat ze zelfmoord heeft gepleegd, zoals wordt vastgesteld.De Julia die zij kende was het tegenovergestelde van hoe Julia`s familie haar afschildert: als een egoïstisch en neurotisch persoon. Livy staat echter alleen in haar ongeloof. Ze wil koste wat kost bewijzen dat Julia niet zelf haar leven heeft beëindigd. Ze kan nog niet vermoeden dat haar zoektocht alles op losse schroeven zet wat ze over haar beste vriendin dacht te weten. En de waarheid die ze uiteindelijk boven water krijgt, kan ook haar eigen leven verwoesten...

`Een totaal verslavende en verrassende thriller. En dan biedt Vertrouw op mij ook nog een reflectie op de kracht van vriendschap en vertrouwen. Dit boek zal je niet onberoerd laten - een aanrader!` - Lisa Unger

Extra informatie: 
Paperback / softback
432 pagina's
April 2015
539 gram
215 x 140 x 34 mm
A.W. Bruna Uitgevers
Achterkant:
Bekijk de achterkant

Bij u in huis op: dinsdag