internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
 (Engels, Duits, Frans, Nederlands)
Levertijd: 2 tot 3 werkdagen


Smaill, Anna

Chimes

€ 12.95

A literary debut set in a world where life is orchestrated by a vast musical instrument that renders people unable to form new memories. But slowly, inexplicably, Simon is beginning to remember, and he senses there is something he urgently needs to do. Appeal for readers of Philip Pullman and Patrick Ness


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback
304 pagina's
November 2015
198x131x23 mm
Hodder gb

Levertijd: 2 tot 3 werkdagen



Andere titels binnen de rubriek: