internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Umi Sinha

Belonging

€ 16.95


Set during the years of the British Raj, this debut novel examines love, loss, race and ethnicity, homeland and belonging. With appeal to fans of E.M. Forster, A.S. Byatt and Rohinton Mistry



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
320 pagina's
Januari 2015
381 gram
210 x 150 x 22 mm
MYRIAD ED gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen