internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina boekenweek
boekenweek
boekenweek Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Simpson Inga

Where the Trees Were

€ 14.95

A gripping, moving novel about a group of childhood friends grappling with the moral dilemmas posed by Australia's history - perfect for fans of Kate Grenville.

Text in English

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
445 gram
198 x 126 x 32 mm
LITTLE BROWN BOOKS GROUP us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen