internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina boekenweek
boekenweek
boekenweek Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Sheffield, Jack

Please Sir!

€ 14.95

Paperback edition of the latest novel in Sheffield`s charming }Teacher{ series, set in 1981. Based on his own experiences, in features Sheffield as the main character, a head teacher in Ragley-on-the-Forest School. With appeal to fans of James Herriot and Gervase Phinn

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2011
223 gram
198 x 126 x 24 mm
CORGI BOOKS us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen