internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Romantiek
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Shalvis, Jill

Simply Irresistable

€ 9.95

USA Today bestselling author Jill Shalvis joins the Forever list with this heartwarming, small-town tale that will appeal to fans of Susan Mallery, Susan Wiggs, Debbie Macombe


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
326 pagina's
Januari 2010
159 gram
171 x 108 x 25 mm
Forever us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen