internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina boekenweek
boekenweek
boekenweek Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Fictie overig algemeen
Shalvis, Jill Head Over Heels
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Shalvis, Jill

Head Over Heels

€ 9.95

New York Times bestselling author Jill Shalvis continues her sexy, small-town trilogy with this tale that will appeal to fans of Susan Mallery, Susan Andersen, Carly Philips,


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
354 pagina's
Januari 2011
181 gram
171 x 108 x 25 mm
Hachette Book Group USA us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen