internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Senior, Antonia

Treason`s Daughter

€ 16.95

A coming-of-age novel set against the backdrop of the English Civil War, as one extraordinary loyal and headstrong girl battles to save the people she loves. For fans of Phillipa Gregory and Sarah Durant


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
464 pagina's
Januari 2015
548 gram
198 x 129 x 38 mm
Atlantic Books gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen