internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Scanlan, Patricia

Time for Friends

€ 22.95

The latest novel from the bestselling Irish author of }With All My Love{. Three friends: Hilary, Colette and Jonathan must face the pain of the past and look towards the future as they each encounter problems of their own. With appeal to fans of Maeve Binchy, Marian Keyes and Cathy Kelly, this is a key Mother`s Day title. `There can be little doubt

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2015
860 gram
234 x 153 x 38 mm
SIMON & SCHUSTER gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen