internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Fictie overig algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Sandy, Claire

Very Big House in the Country

€ 11.95

Not final jacket image. Another laugh-out-loud read from the author of }What Would Mary Berry Do?{, ideal for fans of Jenny Colgan and Carole Matthews. Three families share a very big house in Devon for one long, hot summer, and things start to get a little too honest..


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
426 pagina's
Januari 2015
396 gram
197 x 130 x 28 mm
Pan Macmillan gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen