internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Fictie overig algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Claire Sandy

Snowed in for Christmas

€ 11.95


A feel-good and funny story of family secrets, perfect for fans of Jenny Colgan and Carole Matthews, with a festive theme. From the author of }What Would Mary Berry Do?{ and }A Very Big House In The Country{



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
405 pagina's
Januari 2015
298 gram
197 x 130 x 28 mm
Pan Macmillan gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen