internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Samson, Polly Kindness
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Polly Samson

Kindness

€ 14.95


The second novel from the author of }Perfect Lives{ explores a deception that comes wrapped in a gift, and asks if we can ever truly trust each other. For readers of Rachel Joyce and Zoe Heller



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
304 pagina's
Januari 2016
333 gram
198 x 129 x 24 mm
Bloomsbury Publishing gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen