internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Nicholas Salaman

White Ship

€ 12.95


The first book in over 10 years from the acclaimed author, with a fast-paced plot set in France and England in 1189AD. For fans of Ken Follett and CJ Sansom. `A well-researched historical novel with an exciting setting... Salaman scores highly` }Financial Times


Extra informatie: 
Diversen
Januari 2016
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Accent Press Ltd gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen