internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Diversen
Biografieën literaire auteurs
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Roth, Marco

Scientists

€ 22.95

A beautifully written and haunting debut memoir about the impact of a father`s premature death from AIDS and the lie that was told to his family about how he contracted it. A moving memoir of parents and children in the tradition of Edmund Gosse, Henry Adams and J.R. Ackerly, with a huge scope for publicity


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
208 pagina's
Januari 2013
384 gram
223 x 147 x 24 mm
Union Books gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen