internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Rollins, James Bone Labyrinth
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Rollins, James

Bone Labyrinth

A Sigma Force Novel

€ 14.95

A new }Sigma Force{ thriller, with a plot that includes 3 murdered astronauts and an ancient enemy depicted in Neanderthal cave paintings. The 11th book in the series, it will appeal to fans of Dan Brown and Michael Crichton


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
448 pagina's
Januari 2016
270 gram
198 x 128 x 21 mm
HC 360 us

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen