internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Romantiek
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Roberts, Sheila

What She Wants

€ 12.95

Third in the }Icicle Falls{ series. Three men perplexed by women`s lack of interest in them attempt to discover what women want by turning their poker night into a book club and reading the books of top-selling romance author Vanessa Valentine. For fans of Debbie Macomber and Jill Mansell

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2014
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Harlequin (UK) gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen