internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


A. J. Rich

Hand That Feeds You

€ 12.95

A novel for fans of Gillian Flynn and Patricia Highsmith, about a woman in an intense relationship with a man who turns out to be a predator


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
273 pagina's
Januari 2015
460 gram
198 x 130 x 32 mm
Simon + Schuster UK gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen